Andrew Tate Ne Oldu İşte Detaylar

Andrew Tate Ne Oldu İşte Detaylar

Emory Andrew Tate

 Amerikalı-İngiliz bir sosyal medya fenomeni, iş adamı ve eski profesyonel kickboksçudur. Kickboks kariyerinin ardından, web sitesi aracılığıyla ücretli kurslar ve üyelikler sunmaya başladı ve daha sonra “ultra erkeksi, ultra lüks bir yaşam tarzını” teşvik ederek bir İnternet ünlüsü olarak ün kazandı.

Emory Andrew Tate III  1 Aralık 1986’da Washington, DC’deki Walter Reed Ordu Tıp Merkezinde doğdu. Afrikalı-Amerikalı babası Emory Tate uluslararası bir satranç ustasıydı  ve annesi yemek servisi asistanı olarak çalışıyordu. Tristan adında bir erkek kardeşi vardır. Beş yaşında satranç oynamayı öğrendi ve çocukken yetişkin turnuvalarında yarıştı. 

2005 yılında boks ve diğer dövüş sanatlarıyla uğraşmaya başladı ve geçimini sağlamak için TV reklamcılığı sektöründe çalıştı. Kasım 2008’de Uluslararası Spor Kickboks Derneği (ISKA) tarafından İngiltere’deki en iyi 7. hafif ağır sıklet kickboksçu seçildi. 2009’da Derby’de İngiliz ISKA Tam Temaslı Yarı Ağır Siklet Şampiyonasını kazandığında ilk şampiyonluğunu elde etti ve kendi bölümünde Avrupa’da bir numara oldu. Tate’in kickboks takma adı “Kral Kobra” idi. 

2011’de Tate , daha önce kararla Benoit’e kaybetmiş olan Jean-Luc Benoit’e karşı rövanş maçında ilk ISKA dünya şampiyonluğunu nakavtla kazandı. 2012’de Tate, Enfusion şampiyonluk turnuvasını Franci Grajš’a kaybetti.  Kaybından önce, dünyanın en iyi ikinci hafif-ağır siklet kickboksçusuydu. 2013’te Tate, Vincent Petitjean’a karşı 12 rauntluk bir maçta ikinci ISKA dünya şampiyonluğunu kazandı ve onu iki ağırlık bölümünde dünya şampiyonu yaptı.

Andrew Tate, geçtiğimiz günlerde akciğer kanserine yakalandığını açıkladı.